Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

26 września 2022 r.  w szkole odbył się Konkurs Wiedzy o Językach z okazji Europejskiego Dnia Języków. Zmierzyło się w nim 5 dwuosobowych drużyn z klas pierwszych technicznych. Konkurs miał charakter testu. Młodzież odpowiadała na 31 pytań.
Pierwsze miejsce zdobyły uczennice z Technikum Reklamy (Anna Bińkiewicz i Weronika Dębowska).
Celem konkursu było zwiększenie wiedzy młodzieży na temat wszystkich języków używanych w Europie oraz zmotywowanie do podnoszenia poziomu umiejętności językowych.
Organizatorami Konkursu były nauczycielki języka niemieckiego: Pani Anna Tupacz i Pani Jolanta Hermanowska-Hausman oraz nauczyciel przedmiotów informatycznych: Pan Mariusz Skwarski.