Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W naszej szkole dbamy o relacje koleżeńskie. Uczniowie chętnie uczestniczą w różnych przedsięwzięciach mających charakter integracyjny. Znajdują oni różne okazje, by spędzić ze sobą czas w nieco inny sposób niż na lekcjach, gdzie zdobywają wiedzę. Jedną z nich jest organizacja Dnia Chłopaka. Każda z klas zadecydowała  o formie spędzanego czasu. Jedni wybierali spotkania w klasie przy smacznym cieście czy pizzy, inni zdecydowali się na wyjście do kręgielni, gdzie współzawodnicząc mieli okazję lepiej się poznać, wreszcie spotkali się przy ognisku czy rywalizując w paintbolIu. Uczniowie najlepiej pamiętają tak spędzone chwile, bo są one pełne żartów, swobodnych rozmów, luźniejszych relacji z wychowawcami i nauczycielami.

W ostatnim czasie z okazji Dnia Chłopaka nasze klasy uczestniczyły w:  III TR/TP - integracji klasy podczas wspólnego wyjścia na pizzę, II TB spotkała się przy ognisku, klasa II Technikum Reklamy odbyła wyjście integracyjne do McDonald'sklasie IV Technikum Reklamy zorganizowała wyjście na spacer oraz na pizzę, klasie II Technikum Informatycznego A spotkała się na zajęciach z wychowawcą, klasy I TR spędziła atrakcyjnie i smacznie czas w mławskiej kręgielni, klas III Technikum Elektrycznego uczestniczyła w wycieczce na paintball.