Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

30 września 2022 r. uczniowie klasy II Technikum Informatycznego A wraz z wychowawcą Panią Anną Tupacz i opiekunem, Panią Karoliną Krawczyk, udali się do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mławie.
Uczniowie i opiekunowie uczestniczyli w szkoleniu (teoretycznym i praktycznym) z pierwszej pomocy.
Uczniowie: zostali zapoznani ze specyfiką pracy strażaka, musztrą i dyscypliną strażacką, przy użyciu gogli VR przenieśli się do wirtualnej rzeczywistości, zostali zapoznani z nowoczesnymi urządzeniami wspomagającymi działania ratunkowo-gaśnicze (pirometry, czujniki gazów, sygnalizatory wielogazowe i bezruchu),obejrzeli pokaz niebezpieczeństwa pojawiającego się podczas gaszenia oleju spożywczego wodą.
Wizyta w Straży Pożarnej to doskonała forma edukacyjnego uświadomienia młodzieży zasad bezpieczeństwa oraz właściwego zachowania się w obliczu zagrożenia.