Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Zarząd Stowarzyszenia "Pontyfikat Papieża Jana Pawła II" w Mławie przyznał stypendium uczniowi klasy IV Technikum Budownictwa Kamilowi Kwiatkowskiemu. 

Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się 16 października 2021r. w Kościele św. Trójcy podczas obchodów Dnia Papieskiego w Mławie. Jest ona dowodem uznania wspierającego talenty, pasje i ambicje młodych uczniów.

Gratulujemy!