Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

"Jeden grosz znaczy niewiele, ale góra grosza jest największa na świecie".

Co roku, na przełomie listopada i grudnia, w szkołach odbywa się wielka zbiórka monet, po nazwą "Góra Grosza". Celem zbiórki jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Dzięki wysiłkowi, jaki włożyliśmy w XXII akcję "Góry Grosza", udało się ponownie pomóc wielu podopiecznym Towarzystwa Nasz Dom na terenie całej Polski.

W tym roku również uruchamiamy XXIII zbiórkę groszy pod hasłem "Włącz alarm" (walka z uzależnieniem od telefonu). W ramach tej akcji uczennice klasy II TR wzięły udział w konkursie organizowanym przez Grupę Zalewski Patrol, pod hasłem "Dżemoliada". Uczestnicy mieli za zadanie, w jak najszybszych czasie, napisać sms z przepisem na dżem. Również wolontariusze naszej szkoły w dniach 02.11.2022 r. - 31.12.2022 r. zbiorą do puszek dary Waszych serc - grosze. Nie zawiedźcie nas, okażcie się szczodrzy. Liczymy na Was! 

Koordynatorami akcji w szkole są Panie: Alicja Stando, Joanna Zadrożna, Marlena Komur