Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

20 października br. młodzież Budowlanki uczestniczyła w solidarnym łańcuchu Białych Serc Przeciwko Przemocy w ramach XVIII Kampanii Białych Serc. Jedna z naszych uczennic oraz opiekun uczestniczyły też w wywiadzie dla stacji Radio 7, który był emitowany na antenie tego samego dnia. Udział w inicjatywie, to wyraz solidarności z wszystkimi, którzy doświadczają przemocy na co dzień, także za naszą wschodnia granicą.