Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 98 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W dniu 26 października br. uczniowie klas I TI i II TIa udali się wraz z opiekunami na wycieczkę do Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. Podczas wyjazdu młodzież miała okazję zobaczyć, jak wyglądało kiedyś życie na wsi oraz wzięła udział w grze terenowej "W zagrodzie, chałupie i dworze". Zadaniem uczniów było odnaleźć ukryte symbole i rozwiązać zagadkę. Na koniec wszyscy delektowali się pysznymi kiełbaskami z ogniska. Był to dzień pełen wrażeń w otoczeniu pięknej architektury i przyrody.