Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

9 listopada 2022r. w Miejskiej Hali Sportowej w Mławie odbyła się Młodzieżowa Giełda Zawodów, czyli spotkanie uczniów planujących dalszą ścieżkę edukacji, ich rodziców, pedagogów i pracodawców, którzy w przyszłości będą poszukiwać uczniów, pracowników, stażystów czy praktykantów.

Wśród szkół prezentujących ofertę edukacyjną nie mogło zabraknąć również naszej szkoły. Młodzież Zespołu Szkół Nr 1 ucząca się różnych kierunków, prezentowała najmocniejsze strony danego zawodu. W ten sposób zachęcała uczniów najstarszych klas ze szkół podstawowych całego powiatu mławskiego, by podjąć dalszą edukację właśnie w naszej placówce. Czynili to rozdając gadżety i ulotki, chętnie opowiadając o specyfice szkoły.