Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Nasza Szkoła z inicjatywy Kuratorium Oświaty w Warszawie przyłącza się do udziału w inicjatywie "Paczka na Kresy - Boże Narodzenie 2022 w jedności Rzeczpospolitej".

Proponowana akcja polega na zbiórce darów i funduszy przeznaczonych na świąteczne paczki dla rodaków, którzy w sercu nadal noszą miłość do Rzeczpospolitej, ale także dla tych, którym chcemy o tej miłości przypomnieć. Łączy się ona z możliwością wyjazdu, w tym
roku, młodzieży pod opieką Państwa, na Litwę Łotwę, gdzie nadal żyją Polacy silnie związani Rzeczpospolitą.

Akcja polega na zbiórce produktów spożywczych z długim terminem ważności, słodyczy, chemii domowej, kremów, leków, środków opatrunkowych i wielu innych. Wszystkie te artykuły pakowane są do paczek dla rodzin z Wileńszczyzny i Grodzieńszczyzny, a dodatkiem do nich są kartki świąteczne z życzeniami napisanymi przez wolontariuszy.

Przyniesione produkty można złożyć w sali nr 10 do 30.11.2022 r.. Prosimy o ofiarność!