Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

20 listopada br. drużyna chłopców pod opieką Pani Agnieszki Korytowskiej wzięła udział w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w badmintonie. Zawodnicy w bardzo wyrównanej grze prowadzonej na wysokim poziomie wywalczyli III miejsce tuż za LO Żyrardów i ZSLiT Warszawa. Zespół Szkół Nr 1 reprezentowali: Kaszuba Grzegorz, Cichocki Oskar i Lipski Patryk. Gratulujemy!.