Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Za oknami śnieg, jesteśmy coraz bliżej cudownych, rodzinnych chwil, a w naszej szkole kolejny raz mieliśmy okazję bardziej poczuć magię Świąt.
20 grudnia 2022 r., na drugiej godzinie lekcyjnej, odbył się przygotowany i przeprowadzony przez Panią Annę Tupacz i Panią Agnieszkę Rutecką Konkurs Świąteczny „24 pytania na 24 grudnia”.
Celem konkursu było kultywowanie tradycji, kultury i zwyczajów związanych ze świętami Bożego Narodzenia w Polsce.
W konkursie uczestniczyły 3-osobowe zespoły z 5 klas Technikum: klasa I Technikum Reklamy, klasa I Technikum Programista, klasa II Technikum Informatyczne B, klasa III Technikum Informatyczne, klasa IV Technikum Reklamy (po szkole podstawowej). Młodzież wykazała się szeroką wiedzą w zakresie polskich zwyczajów bożonarodzeniowych.
Choć pytania nie należały do najłatwiejszych, na przykład o łacińską nazwę gwiazdy betlejemskiej czy od kiedy na choinkach wieszamy szklane bombki, to młodzież dobrze sobie z nimi poradziła, wspaniale się przy tym bawiąc i wykazując duże zaangażowanie. 
Najlepiej w rywalizacji wypadł zespół z klasy IV Technikum Reklamy: Samanta Maćkowska, Dominik Olkowski i Kacper Zaraziński. Drugie miejsce zajął zespół z klasy I Technikum Reklamy: Anna Bińkiewicz, Weronika Dębowska i Dominika Koźniewska.
Trzecie miejsce przypadło w udziale zespołowi z klasy III Technikum Informatycznego: Damian Bińkiewicz, Filip Kapitański i Konrad Malczewski.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!