Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W grudniu br. Szkolny Wolontariat przeprowadził akcję zbierania funduszy na zakup Serca do plastykowych nakrętek. W tym celu odbyła się sprzedaż ozdób świątecznych podczas szkolnego kiermaszu oraz działalności kawiarenki szkolnej. Z pozyskanych środków udało się już zakupić pojemnik na nakrętki, który ustawiono przed budynkiem szkoły. Uczniowie chętnie napełniają go, w ten sposób angażują się w pomoc charytatywną przeznaczoną na rehabilitacje dla osób niepełnosprawnych.