Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 98 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W dniu 8 lutego klasy I TI i II TIa razem z wychowawczyniami, paniami: Agnieszką Rutecką i  Anną Tupacz oraz nauczycielami, panem Robertem Grabowskim i panem Adamem Wąsowskim udali się na wycieczkę do Ciechanowa. Poranek zaczęli od zwiedzania Parku Nauki Torus - poza wykonywaniem ciekawych eksperymentów z fizyki mieli też okazję uczestniczyć w warsztatach poświęconym prądowi i generatorowi van de Graaffa. Następnym punktem było kino, gdzie młodzież obejrzała wesołą, ale i pouczająca bajkę. Na koniec udali się na wspólny posiłek. Wyjazd ten był pięknym zwieńczeniem pierwszego semestru roku szkolnego!