Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

5 kwietnia 2023r., tuż przed świętami, w pracowni języka niemieckiego odbył się przygotowany i przeprowadzony przez Panią Annę Tupacz Szkolny Konkurs Świąteczny "Wielkanoc w Niemczech". W konkursie wzięło udział pięć trzyosobowych zespołów z klas: I Technikum Elektrycznego, II Technikum Informatycznego A, II Technikum Informatycznego B, II Technikum Budownictwa i III Technikum Informatycznego.

I miejsce zajęli uczniowie z klasy II TIa (Młosz Dobrosielski, Kamil Kuchciński i Kacper Lech),

miejsce: III TI (Damian Bińkiewicz, Maele Grasso i Konrad Malczewski,

III miejsce: II TB (Szymon Dudalski, Konrad Hincmanowski i Olivia Miączyńska).

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!