Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

12 uczniów naszej szkoły w dniach 17 - 20 kwietnia 2023r. brała udział w kursie PILOT DRONA poza zasięgiem wzroku - BVLOS. Chłopcy z klas Technikum Informatycznego uczestniczą w zajęciach teoretycznych i praktycznych, które odbywają się na terenie MOSiR w Mławie. Wykonane zdjęcia pokazują, jak świetnie radzi sobie cała grupa, ponieważ drony docierają też nad naszą szkołę. Kurs zorganizowany został w ramach projektu ZINTEGROWANY ROZWÓJ SZKOLNICTWA ZAWODOWEGO, za który odpowiada Pani Marzena Nagucka.