Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

20 kwietnia 2023 r. z okazji obchodzonego przez naszą szkołę Międzynarodowego Dnia Ziemi klasy III TR/TP oraz IV TB odbyły warsztaty "Las w słoiku" przeprowadzone przez Pracownię Artystyczną Ralfik. Przedsięwzięcie zorganizowano dzięki wsparciu Wod-Kan Mława, Stowarzyszeniu Pontyfikat Papieża Jana Pawła II oraz Towarzystwu Miłośników Twórczości Tekli Bądarzewskiej w Mławie. Młodzież wykonała w szklanych naczyniach żywe kompozycje z darów lasu. Zachwyciły one zwiedzających wystawę swoimi barwami oraz oryginalnymi połączeniami różnych składników. Dzięki kreatywności i zaangażowaniu młodzieży powstały piękne dekoracje do pracowni.

Nauczycielami zaangażowanymi w przygotowanie warsztatów byli: Pani Ewa Luks, Pan Andrzej Goszczycki.