Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

28 kwietnia 2023r. w Starostwie Powiatowym w Mławie odbyła się coroczna uroczystość,  podczas której wręczono nagrody za najlepsze wyniki sportowe uczniów mławskich szkół ponadpodstawowych. Z naszej szkoły Nagrodę Starosty za osiągnięcia sportowe w 2022 roku otrzymali zawodnicy: Grzegorz Kaszuba z klasy IV TBg i Oskar Cichocki z klasy IV TEg.

Po posumowaniu wyników z różnych dyscyplin sportowych, w trakcie których zawodnicy zdobywali punkty, ustalono ostateczną klasyfikację szkół. W rywalizacji sportowej szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2021-2022 Zespół Szkół Nr 1 uplasował się na 2 miejscu. Nagrodę, z rąk Pana Jerzego Rakowskiego - Starost Mławskiego, odebrała Pani dyrektor Urszula Makowska.

Nagrodę za osiągnięcia szkoleniowe otrzymała także Pani Agnieszka Korytowska, nauczycielka wychowania fizycznego. Gratulujemy!