Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W dniach 30.04-13.05.2023r. grupa 25 uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie, w ramach przyznanej akredytacji Erasmus+, realizuje dwutygodniowy zagraniczny staż w Grecji. Po długiej podróży młodzież dotarła na miejsce, gdzie od razu przystąpiła do wykonywania powierzonych im zadań. W ten sposób nabędzie ona umiejętności praktycznych w nauczanym przedmiocie oraz udoskonali naukę języka angielskiego, co mogła już sprawdzić podczas zabawy po angielski "Simon says".

Uczniowie Technikum Informatycznego praktyki odbywają w centrum Olympus Education Practicing Top Experiences - Platamonas. 
Uczennice Technikum Reklamy są miedzy innymi na praktykach w Urzędzie Gminy Tembi w Makrychori, w firmie marketingowej Spirito w Laris, gdzie poznały specyfikę pracy w branży marketingowej.
Uczniowie Technikum Budownictwa remontują salę gimnastyczną w uroczej miejscowości Pyrgetos.