Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Gra miejska, to forma rozrywki, w której istotnym elementem jest przestrzeń miejsca z jej wieloma kontekstami. Łączy w sobie cechy podchodów, flash mobów, happeningów ulicznych oraz gier komputerowych czy RPG.

Młodzież naszej szkoły przebywająca w ramach przyznanej akredytacji Erasmus+ na zagranicznym stażu w Grecji wzięła udział w tego rodzaju zabawie. W ten sposób miała możliwość poznania okolicy Platamonas, zgłębienia tajników gry oraz wspaniałej integracji, bez której dotarcie do celu nie byłoby możliwe.

Gratulujemy wspaniałego pomysłu na wieczorne spędzenie czasu.