Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Dnia 19 klasę I TI na godzinie wychowawczej odwiedziła Pani Anna Wesołowska - pracownik Biblioteki Pedagogicznej w Mławie. Pani Ania przeprowadziła z uczniami lekcję poświęconą nomofobii - czyli uzależnieniu od telefonów komórkowych. Uczniowie dowiedzieli się wielu interesujących i czasem przerażających faktów na ten temat, wykonywali także ćwiczenia w grupach dotyczące omawianych zagadnień. Na koniec młodzież podziękowała Pani Ani za poświęcony czas i przekazaną wiedzę, złożyli także życzenia z okazji obchodzonego niedawno Dnia Bibliotekarza. W imieniu całej klasy i wychowawcy jeszcze raz bardzo dziękujemy i mamy nadzieję na dalszą współpracę!