Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 114 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

30 maja klasa I TI wraz z opiekunami wybrała się na kręgle - końcówka roku szkolnego to bardzo napięty czas, więc każdemu przydała się chwila wytchnienia. Była to świetna okazja do sprawdzenia, kto w porównaniu z początkiem roku szkolnego, lepiej radzi sobie w tym sporcie. Najlepszy okazał się Kuba Nowakowski i to on wywalczył statuetkę. Nagrodę specjalną otrzymał także Piotrek, który mimo przeciwności losu bardzo poprawił swoje wyniki - raz nawet trafił Strike!  Na koniec uczniowie przeszli do parku na lody, żeby delektować się świeżym powietrzem i pięknym wiosennym słońcem!