Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

20 czerwca br. klasy III TI i III TE wraz z Paniami Edytą Tadrzak i Wiolettą Rybką oraz przedstawicielami rodziców udały się na spotkanie integracyjne na "Brzozową Wyspę" do Podkrajewa, gdzie na łonie natury mogły skorzystać z wielu atrakcji tego miejsca: gry w siatkówkę i bilard, łowienia ryb, pływania rowerem wodnym, przejażdżki "pociągiem" oraz "wyścigowym samochodem", trampolin. Cały czas wszyscy korzystali z atrakcji grilla - smacznych kiełbasek oraz poczęstunku przygotowanego przez uczniów obu klas. Pobyt uatrakcyjniła wszystkim piękna, letnia pogoda, dobre humory oraz wspaniała atmosfera.