Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

21 czerwca uczniowie klas IV TB, III TR i III TP wzięli udział w wycieczce do Opinogóry i Gołotczyzny zorganizowanej w ramach projektu realizowanego we współpracy z Towarzystwo Miłośników Twórczości Tekli Bądarzewskiej Mława pod nazwą "Od romantyzmu do pozytywizmu, czyli podróże w czasie do XIX wieku". Środki na realizację wyjazdu TMTTB pozyskało od Zarządu Powiatu Mławskiego.

Uczestnicy dziękują za współpracę TMTTB w Mławie oraz Zakładowi Mięsnemu Peklimar za przekazanie pysznych wyrobów na ognisko kończące wyjazd.

Organizatorem wyjazdu była Pani Marzena Nagucka - koordynator projektów unijnych w szkole oraz Pani Dyrektor Urszula Makowska, Panie: Marlena Krystkiewicz, Marlena Komur - wychowawczynie klas.