Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W dniu 4 września rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Pani Dyrektor Urszula Makowska przywitała uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły po przerwie wakacyjnej i życzyła wszystkim sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym. Szczególnie ciepło przywitała uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczynają swoją przygodę w naszej szkole. Społeczność uczniowska upamiętniła rocznicę wybuchu II wojny światowej składając kwiaty pod pomnikiem na Kalkówce. Każdy początek, to nowe oczekiwania i plany. Życzymy Wszystkim ich spełnienia i radości z dobrze wykonanych zadań oraz cierpliwości i zapału do nauki i pracy. Mamy nadzieję na dobrą atmosferę, klimat przyjaźni i współpracy.