Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 109 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

15 września 2023r. odbyły się miejskie obchody 84. rocznicy agresji sowieckiej na Polskę oraz 95-lecia powołania Związku Sybiraków w Polsce. Uroczystości rozpoczęła mszą świętą w kościele pw. Świętej Trójcy w Mławie, po której uczestnicy przemaszerowali na cmentarz parafialny, by oddać hołd pomordowanym na Wschodzie. Obchody zwieńczyła akademia na estradzie w miejskim parku.

Naszą szkołę na uroczystości reprezentowali uczniowie wraz z pocztem sztandarowym, którzy wraz z opiekunami - Panem Grzegorzem Cecelskim i Panem Robertem Grabowskim uczestniczyli we wszystkich częściach programu. 

Uczniowie klas 2 TE, 3 TR i 4TR pod opieką pań: Anny Malickiej, Joanny Zadroznej i Marleny Komur uczestniczyły w obchodach 84 rocznicy napaści sowieckiej na Polskę, które odbyły się w Miejskim Parku w Mławie. 
Bardzo dziękujemy uczniom za patriotyczną postawę i szacunek do historii wyrażone nienaganną postawą.