Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

21 września 2203 r., rozpoczął się  II Memoriał Szachowy im. Jerzego Ciesielskiego, jako wydarzenie towarzyszące 10-cio leciu nadania Szkołom imienia. Organizatorem zawodów był ks. Marcin Niesłuchowski. Do rywalizacji przystąpili uczniowie z różnych klas angażując całe siły i umysł.

Wyniki zawodów szachowych:

I miejsce - Wiktor Nowakowski z klasy IV TB

II miejsce - Dawid Kowalski z klasy II TE

III miejsce - Kamil Kuchciński z klasy III TIa