Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

22 września 2023r.  przedstawiciele społeczności szkolnej wzięli udział w konferencji "Działania młodych samorządowców szansą dla miasta Mława" zorganizowanej przez Młodzieżową Radę Miasta przy wsparciu Urzędu Miasta. Na ten dzień zaplanowano wiele atrakcji. Uczniowie klasy II Technikum Programistycznego wzięli udział w panelu dyskusyjnym oraz debacie oksfordzkiej, przygotowali informacje o samorządności i działalności rad młodzieżowych w jednym z krajów europejskich.
Wybrali oni Finlandię - zimną krainę kojarzoną z Muminkami. Piotr Przybyłowski, uczeń klasy V TR, podzielił się wiedzą na temat kraju, który jak sam przyznaje, jest jego konikiem. Stoisko przygotował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami: Panią Agnieszką Rutecką oraz Panią Marleną Komur.