Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

27 września 2023 roku, w 10 rocznicę nadania Technikum nr 1 i Branżowej Szkole I Stopnia Nr 1 imienia Jerzego Ciesielskiego, w bibliotece szkolnej odbył się X Jubileuszowy Konkurs o życiu i działalności Patrona Szkoły - Jerzego Ciesielskiego. Uczestnicy w dwóch etapach zmagali się z pytaniami dotyczącymi sylwetki Patrona. Wyłoniono Laureatów konkursu, którzy zostaną przedstawieni i nagrodzeni 6. października 2023r. podczas Jubileuszu 10 - lecia nadania Szkołom imienia. 

W konkursie wzięli udział:

1. Natalia Malikowska -V TB
2. Wiktoria Żelazińska - V TB
3. Wiktoria Zarzycka - IV TR
4. Ewa Szczepańska - IV TR
5. Daniel Król - IV TP
6. Jakub Orzołek - IV TP

 

7. Oliwia Topa - III TB
8. Anna Bińkiewicz - II TR
9. Dominika Koźniewska - II TR
10. Mikołaj Chmieliński - II TR
11. Amelia Wiśniewska - II TR
12. Adam Wojtala - III TIb
13. Kacper Szymczak - klasa II TB
Organizatorami konkursu byli nauczyciele bibliotekarze - Pani Marlena Krystkiewicz i Pani Marta Ziębicka