Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Niedawno prezentowaliśmy sylwetki kandydatów do Samorządu Uczniowskiego.

W miniony piątek, 29 września w naszej szkole odbyły się wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Były one tajne, przeprowadzone w sposób demokratyczny, poprzedzone kampanią przedwyborczą, której celem było poznanie kandydatów. Do głosowania uprawnionych było 592 uczniów, głosowało 462 uczniów. Głosy rozłożyły się następująco:

Janowski Radosław - 193 głosy

Rutkowska Aleksandra - 131 głosów
Lubańska Jolanta - 80 głosów
Grasso Manuele - 54 głosy
Oddano 4 głosy nieważne.
Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został Radosław Janowski, uczeń klasy III Technikum Programistycznego.
Gratulujemy Radkowi oraz wszystkim pozostałym kandydatom. Przed nowym Przewodniczącym teraz wiele nowych obowiązków. Wierzymy, że sobie z wszystkimi doskonale poradzi. Współpracować będziemy ze wszystkimi kandydatami, gdyż są oni przedstawicielami SU. Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu wraz z jego opiekunką Panią Agnieszka Rutecką za przygotowanie kampanii i jej nadzorowanie.
 
Niezwykle budującym jest fakt, że mamy w szkole aktywną, kreatywną i pracowitą młodzież!