Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 101 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

28 września 2023r. Pani Dyrektor Urszula Makowska była gościem Katolickiego Radia Ciechanów, gdzie udzieliła wywiadu Pani Małgorzacie Wojciechowskiej. Rozmowa dotyczyła zbliżającej się 10. rocznicy nadania szkole imienia Jerzego Ciesielskiego.

Zapraszamy do wysłuchania audycji "Gość Poranka":

 

Kim był Jerzy Ciesielski i jak to się stało, że 10 lat temu został patronem Zespół Szkół Nr 1 im. Jerzego Ciesielskiego w Mławie? O tym w dzisiejszej audycji Gość Radia 7 porozmawiamy z dyrektorką placówki Urszulą Makowską. Początek rozmowy 02.20.2023r. po godz.16.00, powtórka jutro, tj. 03.10.2023r. po 6.00.

Romowę można odtworzyć również później. Zapraszamy!