Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

6 października 2023r. w szkole świętowaliśmy Jubileusz X-lecia nadania Technikum Nr 1 i Branżowej Szkole I stopnia Nr 1  imienia Jerzego Ciesielskiego podczas którego, idąc za wzorem Patrona Szkoły - doskonałego nauczyciela i wykładowcy, obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji zaproszeni goście złożyli Radzie Pedagogicznej oraz Pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia, a Pani Dyrektor Urszula Makowska wygłosiła następujące słowa:

"Szanowni Nauczyciele, Pracownicy Szkoły, Emerytowani Nauczycie!

Z okazji Święta Edukacji Narodowej pragnę podziękować każdemu z Was z osobna za Waszą trudną i często niedocenianą pracę. Jesteście nauczycielami, którzy nie tylko przekazują wiedzę, ale także inspirują, motywują i kształtują charaktery naszych uczniów. To Wasza cierpliwość i wyrozumiałość pomagają młodym ludziom odkrywać swój potencjał i rozwijać się jako jednostki. To Wy kształtujecie przyszłych liderów i obywateli. To Wasze wysiłki, Wasza wiedza i Wasze oddanie sprawiają, że nasza szkoła jest miejscem, gdzie uczniowie mogą marzyć, uczyć się i rozwijać.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzę Wam nieustającej pasji i zapału do nauczania, a także satysfakcji z każdego osiągnięcia Waszych uczniów. Niech Wasza praca będzie źródłem dumy i satysfakcji, ponieważ zasługujecie na najwyższe uznanie. Obecnym tu nauczycielom emerytom i pracownikom życzę utrwalenia pięknych chwil we wspomnieniach i zachowania nas w wiecznej pamięci".

Za szczególne osiągniecia w pracy dydaktyczno - wychowawczej oraz promowanie wśród uczniów pięknych postaw i wartości Dyrektor szkoły przyznała nagrody dziesięciorgu nauczycielom: Ewie Wiacek, Joannie Szemplińskiej, Wioletcie Rybce, Edycie Tadrzak, Marlenie Krystkiewicz, Alicji Stando, Annie Malickiej, Marzenie Naguckiej, Agnieszce Ruteckiej, Andrzejowi Goszczyckiemu.

Gratulujemy i składamy serdeczne podziękowania za ich odpowiedzialną i trudną pracę oraz życzymy dalszych sukcesów zawodowych i osobistych.