Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

12 października 2023r. rozpoczęła się  XIX Kampania Białych Serc – Europejski Solidarny Protest Przeciwko Narkotykom i Przemocy.  Akcja będzie trwała dziesięć dni, do 22 października 2023r. Hasło tegorocznej edycji brzmi: „Kto z kim przestaje, takim się staje”.

W tym roku przestrzegaliśmy młodzież i dzieci przed negatywnym wpływem środowiska rówieśniczego, którego efektem końcowym może być  wejście na drogę prowadzącą do uzależnienia np. od narkotyków. Tradycyjnie wraz z rozpoczęciem kampanii białe serduszka pojawiły się w oknach szkoły. 18 października 2023r. odbyła się akcja profilaktyczno-edukacyjna "Dopalam się zdrowo", podczas której uczennice rozdawały owoce na ulicy Zuzanny Morawskiej i Tadeusza Kościuszki informując społeczeństwo o konieczności zastąpienia używek zdrowymi produktami.

19 października grupa uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami uczestniczyła w miejskim Marszu Białych Serc, który przeszedł  ulicami Mławy. Dołączyliśmy również do akcji "Koc ma moc" zbierając ciepłe koce przeznaczone dla osób bezdomnych.

Nasza szkoła kolejny raz wzięła  udział w Kampanii, bo nie możemy być obojętni na przemoc, uzależnienia i inne zagrożenia  współczesnego świata.

Dziękujemy wszystkim za udział w akcji.

Akcje zorganizowały Panie: Alicja Stando i Joanna Zadrożna.