Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 98 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

19 października 2023 roku w Starostwie Powiatowym w Mławie nastąpiło wręczenie nagród dla najlepszych maturzystów w powiecie. W roku szkolnym 2022/2023 najlepszym maturzystą Technikum Nr 1 im. Jerzego Ciesielskiego w Mławie został uczeń klasy IV Technikum Elektrycznego - Oskar Brzeski. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
W imieniu Oskara, nagrodę odebrała Pani Dyrektor Urszula Makowska.