Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

19 października 2023r. uczniowie z klas: II Technikum Reklamy i II Technikum Elektrycznego wraz z opiekunami: Panią Anną Malicką, Panią Martą Przybójewską, Panią Alicją Szulc i Panią Marleną Komur uczestniczyli w wycieczce tematycznej po Warszawie- śladami książki pt. ”Kamienie na Szaniec”. Zwiedzili m.in. Cmentarz Powązki Wojskowe, Muzeum Więzienia Pawiak, Mauzoleum Walki i Męczeństwa oraz Muzeum Powstania Warszawskiego. Wszystkim towarzyszyły emocje tamtych lat - okupowanej Warszawy i walecznych czynów bohaterów wojennych.