Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Stowarzyszenie "Pontyfikat Papieża Jana Pawła II" w Mławie przyznało Stypendium Filipowi Gorczewskiemu, uczniowi klasy IV Technikum Elektrycznego.
Filip, wraz z wychowawczynią Panią Wiolettą Rybką, nie mogli uczestniczyć w uroczystości wręczenia stypendiów w dniu 16 października 2023r., które miało miejsce w kościele pw. Świętej Twórcy w Mławie, z powodu udziału w projekcie Erasmus+ w Grecji. W imieniu Filipa nagrodę odebrał Pan Ryszard Gorczewski, tata Filipa.
Gratulujemy wyróżnienia!