Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

24 października 2023 roku w PCKiSz w Ciechanowie z inicjatywy Kuratorium Oświaty odbyła się ceremonia wręczenia odznaczeń państwowych, resortowych i nagród z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Nagrodę Ministra Edukacji i Nauki otrzymała Pani Ewa Katarzyna Luks, nauczycielka matematyki. Doceniając pracę i osiągnięcia Pani Luks Rada Pedagogiczna pogratulowała jej sukcesu oraz wręczyła kwiaty.