Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

9 października 2023r. w lokalnym "Codzienniku mławskim" ukazał się obszerny artykuł poświęcony X Jubileuszowi nadania Technikum Nr1 i Branżowej Szkole I stopnia Nr1 imienia Jerzego Ciesielskiego.

W najnowszym numerze Gościa Płockiego znajdziemy artykuł "Patron od głębokich przyjaźni" poświęony sylwetce Jerzego Ciesielskiego oraz zorganizowanej przez szkołę uroczystości z udziałem Biskupa Płockiego ks. Szymona Stułkowskiego.