Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W dniu 6 listopada br. uczniowie klas maturalnych naszej szkoły, wraz z opiekunami: Panią Wicedyrektor Urszulą Godlewską, Panią Joanną Zadrożną, Panią Alicją Stando, wzięli udział w spotkaniu edukacyjnym "Jestem dorosły! To wiedza dla Ciebie!" z przedstawicielem NFZ oraz Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Spotkanie odbyło się w Starostwie Powiatowym w Mławie. Na spotkaniu zostały omówione następujące zagadnienia: działalność NFZ, współczesna medycyna prewencyjna, komórki macierzyste, dawcy szpiku.