Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

9 listopada 2023r. w Miejskiej Hali Sportowej w Mławie odbyła się Młodzieżowa Giełda Zawodów, czyli spotkanie uczniów planujących dalszą drogę edukacji, ich rodziców, pedagogów i pracodawców, którzy w przyszłości będą poszukiwali uczniów, pracowników, stażystów czy praktykantów. 

Wśród szkół prezentujących ofertę edukacyjną nie mogło zabraknąć również naszej szkoły. Młodzież Zespołu Szkół Nr 1 kształcąca się na różnych kierunkach, prezentowała najmocniejsze strony danego zawodu, który sama w przyszłości chcą wykonywać. Zachęcali oni uczniów najstarszych klas szkół podstawowych z całego powiatu mławskiego, by podjęli naukę w naszej placówce. Czynili to rozdając gadżety i ulotki, prezentując nowinki techniczne, demonstrując sposób praktycznego zastosowania różnych rozwiązań informatycznych czy elektrycznych. Chętnie opowiadali o specyfice szkoły. Na spotkaniu nie mogło zabraknąć naszej szkolnej maskotki - Boba Budowniczego, który przyciągał uwagę wszystkich odwiedzających Giełdę.

Za przygotowanie prezentacji odpowiadali nauczyciele zawodu pod kierunkiem Pani Katarzyny Krzywdy - Kierownika Kształcenia Praktycznego.