Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 101 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Piotr Przybyłowski, uczeń klasy V Technikum Reklamy, zajął III miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym im. Prof. dra hab. Ryszarda Juszkiewicza "Wojna Obronna Polski w 1939 r. Wrzesień 1939 roku na Mazowszu Północnym. Bitwa pod Mławą" organizowanym przez Zespół Szkół Nr 4 w Mławie.
Opiekunem ucznia była Pani Marlena Komur, nauczycielka historii.
Gratulujemy sukcesu.