Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 110 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

16 listopada 2023 roku uczniowie klas III i V Technikum Budownictwa uczestniczyli w seminarium "(Nie)Bezpieczna Budowa" zorganizowanym przez Wydział Geoinżynierii UWM w Olsztynie. Obejrzeli oni również pokaz bezpiecznego montażu rusztowań zorganizowany przez jednego z współorganizatorów konferencji - firmę Rusztowania JURGO, której właścicielem jest absolwent naszej szkoły - Pan Robert Jurkiewicz.
Opiekunami uczniów podczas wycieczki byli: Pani Katarzyna Krzywda, Pani Marta Ziębicka, Pani Milena Świniarska i Pan Hubert Świniarski.
Dziękujemy Warmińsko-Mazurskiej Izbie Inżynierów Budownictwa za możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu.