Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

16 listopada 2023 roku odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2023/2024. Miło nam poinformować, że w Technikum Nr 1 im. Jerzego Ciesielskiego w Mławie Stypendystą Prezesa Rady Ministrów został Mikołaj Witkowski, uczeń klasy II Technikum Programistycznego. Uczeń w minionym roku szkolnym uzyskał średnią ocen powyżej 5,0 oraz wzorowe zachowanie. Wyróżnienie odebrał on z rąk Pani Doroty Skrzypczak - I Mazowieckiej Wicekurator w Warszawie. Na uroczystości Mateuszowi towarzyszyli: Pani Dyrektor Urszuli Makowskiej oraz Pan Witkowski - ojciec chłopca.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce!