Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W dniach 16 - 17 listopada 2023 r. uczniowie klas: 2TP, 2TE, 4TR i 4 TP pod opieką Pań: Marleny Krystkiewicz, Agnieszki Korytowskiej, Anny Kwiatkowskiej i Marzeny Naguckiej wyjechali na wycieczkę edukacyjną do Gdańska. 
Uczniowie zwiedzili z przewodnikiem Muzeum II Wojny Światowej oraz Europejskie Centrum Solidarności oraz odbyli innowacyjne zwiedzanie Gdańska w formie gry miejskiej z wykorzystaniem GPS-ów.
Wycieczka odbyła się w ramach realizacji projektu "WARTO BYĆ AKTYWNYM - NAGRADZAMY ZA PRACOWITOSĆ" dofinansowanego ze środków województwa mazowieckiego w ramach konkursu "Nauka, szkolnictwo wyższe, edukacja, oświata i wychowanie".