Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

25 listopada 2023r. drużyna chłopców w składzie: Patryk Lipski i Kouba Biegański z klasy II TE na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w badmintonie w Ostrołęce wywalczyła II miejsce w województwie mazowieckim. Chłopcy stanęli na drugim stopniu podium, tuż za drużyną z Żyrardowa.
Ogromne gratulacje i brawa dla naszych wicemistrzów. Nasza „srebrna drużyna” reprezentowała szkołę pod opieką Pani Agnieszki Korytowskiej.