Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

23 listopada 2023 r. odbył się Szkolny Turniej w Badmintona dla klas I - V. Do rywalizacji przystąpiło łącznie 17 uczniów.
Pierwsze miejsce w kategorii chłopców zajął Patryk Lipski z klasy II TE, drugie miejsce.Bartłomiej Wysocki z klasy IV TE i trzecie miejsce Jakub Jaskulski z klasy II TI.
W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Samanta Maćkowska, drugie Wiktoria Kownacka i trzecie miejsce Martyna Michalska - wszystkie zawodniczki z klasy V TR.
Turniej zorganizowali i nad jego przebiegiem czuwali nauczyciele wychowania fizycznego: Pani Agnieszka Korytowska i Pan Mariusz Zasadowski.
Organizując turniej, staraliśmy się zaspokoić potrzebę aktywności fizycznej u uczniów, promować ducha sportowej rywalizacji, wzajemny szacunek, współzawodnictwo a także zadbać o elementy zabawy. Projekt jest realizowany we współpracy ze Stowarzyszeniem Joker Mława i Stowarzyszeniem Fly High. Projekt jest finansowany ze środków Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach programu Mikrogranty Sportowe. W turnieju nie zabrakło dobrej zabawy, emocji i ciekawych pojedynków. Projekt edukacyjny: "SPORT INACZEJ - projekt aktywizacji młodzieży z Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie do uprawiania sportu.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom.