Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

28 listopada 2023r. w ramach Dni Honorowego Krwiodawstwa w szkole została przeprowadzona akcja "Twoja krew - moje życie". Krew oddali pełnoletni uczniowie z klas IV i V, nauczyciele i absolwenci naszej szkoły. Łącznie podczas akcji zebrano około 17 litrów krwi. Akcje można uważać za duży sukces. 

Wszystkim i każdemu z osobna serdecznie dziękujemy. Życzymy dużo zdrowia i pozytywnej motywacji, sprzyjającej aktywnemu uczestnictwu w kolejnych akcjach.

Organizatorami akcji na terenie szkoły były Panie: Joanna Zadrożna, Alicja Stando i Anna Kwiatkowska.