Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

20 listopada w ramach lekcji wychowania fizycznego odbyły się warsztaty motywacyjne z Panem Maciejem Rogalskim pt.: „Jak osiągnąć sukces w sporcie – ciężka praca, regularność, właściwe podejście mentalne, pozytywne myślenie, fair play”.
Uczniowie mieli okazję wysłuchać i obejrzeć prezentację dotyczącą drogi zawodowej Pana Macieja, byłego piłkarza klubów ekstraklasy oraz byłego kapitana Mławianki Mława, dziś trenera młodzieży.
Motywem przewodnim całych zajęć były: ciężka praca, systematyczność oraz właściwe podejście mentalne do uprawiania sportu. Ciekawym wątkiem była również edukacja. Zaproszony gość namawiał do łączenia uprawiania sportu z edukacją szkolną.
Zajęcia zorganizowane zostały w ramach realizowanego w szkole projektu „SPORT INACZEJ – projekt aktywizacji młodzieży z Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie do uprawiania sportu”. Projekt jest obecnie realizowany w naszej placówce wspólnie ze Stowarzyszeniem Joker Mława i Stowarzyszeniem Fly High. Jest on finansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu MIKROGRANTY SPORTOWE.