Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

27 listopada 2023r. odbyło się spotkanie młodzieży z fizjoterapeutą - Panią Katarzyną Spyrą pt. "AUTOTERAPIA - sposób na zdrowe ciało".
Zajęcia zorganizowane zostały w ramach realizowanego w szkole projektu o nazwie „SPORT INACZEJ – projekt aktywizacji młodzieży z Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie do uprawiania sportu”.
Projekt jest obecnie realizowany w naszej placówce wspólnie ze Stowarzyszeniem Joker Mława i Stowarzyszeniem Fly High. Jest on finansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu MIKROGRANTY SPORTOWE.