Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Konkurs międzyklasowy "Sportowa Mława - jakie sporty mogą uprawiać młodzi ludzie w naszym mieście?" zorganizowany przez Panie: Marlenę Krystkiewicz i Marzenę Nagucką rozstrzygnięty:
I miejsce - klasa III Technikum InformatycznegoB
II miejsce - klasa II Technikum Informatycznego
III miejsce - klasa I Technikum Programistycznego.
Gratulujemy!
Zachęcamy do obejrzenia zwycięskiego filmu: 
Konkurs został zorganizowany w ramach realizacji projektu "Sport inaczej" - aktywizacja młodzieży Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie do uprawiania sportu dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu Mikrogranty.