Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

12 grudnia br. zakończyła się zbiórka zaaranżowana przez Młodzieżową Radę Miasta Mława oraz Towarzystwo Miłośników Twórczości Tekli Bądarzewskiej w Mławie. Nasza szkoła włączyła się w tworzenie Szlachetnej Paczki dla mieszkańca Mławy i jego rodziny. Z dumą informujemy, że dzięki dobrym sercom naszych nauczycieli i uczniów udało nam się zebrać mnóstwo artykułów spożywczych i higienicznych, a także gotówkę w wysokości 650 złotych!! Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tej akcji - mamy nadzieję że dobro, które dajecie do Was wróci! 

13 grudnia zebrane dary zostały przekazane potrzebującym.